17.8 C
Скопје
14:03 - 27 февруари, 2024

Ознака : бел костим

БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСцена

Никогаш не излегува од мода: Белиот елегантен костим на Јелена Розга

М. Р.
Јелена Розга важи за една од најдобро облечените дами меѓу балканските ѕвезди, а нејзиниот елегантен, женствен стил е секогаш вистинска мамка за погледи.   View this...
Здрави навики

Џеј Ло повторно воодушеви: Во бел костим за капење гордо го покажа своето тело (ВИДЕО)

Еспресо
Прекрасната Џенифер Лопез повторно ни покажа дека годините не и можат ништо, а овојпат 51-годипната објавица тоа го направи преку кратко видео од плажа во...