Емили Ратајковски позираше без градник и повторно ги избезуми фановите (ФОТО)

Атрактивната манекенка Емили Ратајковски објави нова провокативна фотографија на својот Инстаграм профил.

Имено, на фотографијата која собра повеќе од 800 илјади лајкови, манекенката позираше во топлес, а градите ги покри со рацете.

Фотографијата ја сликал нејзиниот сопруг Себастијан.

Со жешката фотка таа ги запали социјалните мрежи, а многу фанови и порачаа дека изгледа феноменално.

View this post on Instagram

By husband in @inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Слични објави

На граница на лудилото: Чудниот живот на „последниот волшебник“ Исак Њутн

Еспресо

Како да ги исчистите рацете од бојата за велигденските јајца?

Еспресо

Бијонсе снима нов спот во Лондон, а за потребите на снимањето има барање кое мора да биде исполнето!

Igor

Бракот на Џорџ и Амал Клуни на стаклени нозе?

Еспресо

Марија Шерифовиќ потврди дека ќе роди бебе: Ако биде женско, ќе биде бандит како мене! (ФОТО)

Васко Спасоски

Се бореше на децата да не им остави ниту цент, а синот не го ни запозна: Холивудскиот продуцент Стив Бинг изврши самоубиство

Еспресо

Остави Коментар

5 × четири =

Слични објави

Дара Бубамара на роденденот на Јелена Карлеуша се појавила со „мечка“ од 150.000 евра (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Пејачката заврши во болница: Ја скрши коската работејќи го она што најмногу го сака (ФОТО)

Еспресо

Дневен хороскоп за 8 октомври: Бикови, сконцентрирајте се на работата!

Igor

Влатко Стефановски го заврши првиот самостоен проект, Бајага го објави албумот „Са друге стране јастука“ и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Излезе од психијатрија: Популарната ѕвезда никогаш не изгледала полошо

Igor

Северина во панталони кои се предизвик за секоја жена повторно покажа дека е чекор напред со трендовите! (ФОТО)

Еспресо