13.8 C
Скопје
21:06 - 23 април, 2024

Ознака : јасна

UncategorizedБалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Здравко Чолиќ никогаш не зборуваше за нивната љубов, но актерката ги откри деталите: „Ми посвети песна“

Еспресо
Повеќе од четириесет години Здравко Чолиќ важи за најголемиот заводник во поранешна Југославија. Популарниот Чола веќе 17 години е во среќен брак со Александра Чолиќ,...
ЛајфстајлСцена

МНОГУ МАНЕКЕНКИ НЕ БИ СЕ ОСУДИЛЕ НА ОВА: Емили Ратајковски позираше недепилирана, па испрати јасна порака (ФОТО)

Igor
Сакаше да влијае на сите жени во светот да бидат она што сакаат и да го прават она што го сакаат. Емили Ратајковски го проследи...
ЛајфстајлСцена

Бритни Спирс објави ВИДЕО со јасна порака за психичката состојба

Igor
Се бори со сите сили! Пејачката Бритни Спирс редовно објавува на Инстаграм се што се однесува на нејзиниот процeс на опоравување по нервниот слом кој...