Ознака : испрати

Лајфстајл Сцена

Џенифер Лопез откри кој ќе ја испрати до олтарот за третиот брак

Igor
Џенифер Лопез откри дека, иако допрва треба да го одреди датумот на венчавката со Алекс Родригез, постои едно што е сигурно, а тоа е дека...
Лајфстајл Сцена

МНОГУ МАНЕКЕНКИ НЕ БИ СЕ ОСУДИЛЕ НА ОВА: Емили Ратајковски позираше недепилирана, па испрати јасна порака (ФОТО)

Igor
Сакаше да влијае на сите жени во светот да бидат она што сакаат и да го прават она што го сакаат. Емили Ратајковски го проследи...