Ознака : состојба

Лајфстајл Сцена

ШТО Ѝ Е? Јелена Карлеуша во БОЛНИЧКИ КРЕВЕТ (ФОТО)

Igor
Фотографијата е објавена на профилот на режисерот Дејан Миличевиќ, кој во описот напишал „Состојба на шок“. Со оглед на фотографијата и тоа кој ја објавил,...
Лајфстајл Сцена

Бритни Спирс објави ВИДЕО со јасна порака за психичката состојба

Igor
Се бори со сите сили! Пејачката Бритни Спирс редовно објавува на Инстаграм се што се однесува на нејзиниот процeс на опоравување по нервниот слом кој...