30.8 C
Скопје
14:05 - 10 август, 2022

Ознака : ен хеџ

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

(Видео) Поглед одблизу од трагичната несреќа на Ен Хеч; како е актерката?

Еспресо
Видеа од трагичната несреќа на Ен Хеч: од целосно уништениот автомобил до актерката која ја носат со брза помош. На 5-ти август, на Ен Хеч...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Ен Хеч се бори за живот по сообраќајка, удрила во куќа, автомобилот ѝ се запалил; „59 пожарникари на терен, глумицата во критична состојба“

Еспресо
Таа со својот автомобил удрила во куќа во Лос Анџелес. Американската актерка Ен Хеч (53) е хоспитализирана во критична состојба откако со својот син автомобил...