ШТО Ѝ Е? Јелена Карлеуша во БОЛНИЧКИ КРЕВЕТ (ФОТО)

Фотографијата е објавена на профилот на режисерот Дејан Миличевиќ, кој во описот напишал „Состојба на шок“.

Со оглед на фотографијата и тоа кој ја објавил, според фановите, се работи за спот за нова песна на Карлеуша, која го носи токму насловот „Состојба на шок“. Според други, пак, ова е дел од кампања.

Она што е сигурно е дека Карлеуша успеа да ги размрда повторно своите фанови.

Слични објави

Берлускони не се откажува од љубовта ниту на 83 години: Има нова девојка, помлада од претходната!

Еспресо

Пикси повторно стана дедо!

Igor

Пејачката раскина со ЉУБОВНИЦАТА! Поради неа си го остави мажот, а сега, неочекуван пресврт

Igor

„Бабо дај да те бакнам…“ – Урнебесно видео со пензионерка во време на коронавирус (ВИДЕО)

Еспресо

Осумгодишно девојче го прогласија за најубаво во светот – погледнете ја! (ФОТО)

Igor

Брајан Адамс го шокираше светот : Поради алчните гадови кои јадат лилјаци сè е на чеќање

Еспресо

Остави Коментар

оне × два =

Слични објави

Беше една од најатрактивните ПОРНО АКТЕРКИ, а сега држи предавања за ВЕРАТА: Го пронајдов Бог! (ФОТО)

Igor

Кралицата Елизабета донела остра забрана за Меган Маркл

Igor

Српска пејачка во стан криела арсенал оружје! На Инстаграм има слики со Аца Лукас, Буба Корели, Џала Брат и многу други (ФОТО)

Igor

Ѕирнете во МЕДИТЕРАНСКИОТ РАЈ од 30 милиони долари: МАЈКЛ ДАГЛАС ја продава својата ВИЛА на егзотичниот остров (ФОТО)

Igor

Актерката за улогата се спремала настапувајќи во стриптиз клуб!

Еспресо

Испливаа детали од врската на Јелена Розга и 12 години помладиот белграѓанец

Igor