Бритни Спирс објави ВИДЕО со јасна порака за психичката состојба

Се бори со сите сили!

Пејачката Бритни Спирс редовно објавува на Инстаграм се што се однесува на нејзиниот процeс на опоравување по нервниот слом кој го доживеа, но фановите и понатака не веруваат дека таа е добро.

View this post on Instagram

l’été

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Никој не е сигурен колку таа всушност е способна да води сметка за себе, а nејзината мајка сака и таа да има увид во документацијата за лекувањето нa Бритни, а не само нејзиниот татко, поради што одеа на суд.

Спирс откри кој е задолжен за нејзините социјални мрежи бидејќи се шпекулираше дека и нив ги води нејзиниот татко бидејќи таа не е во состојба.

 

View this post on Instagram

 

… after therapy and being too serious it’s so nice to be silly !!!!!

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

„За оние кои не мислат дека објавувам сопствени видео записи, ви порачувам дека грешите“, изјави Британи.

Слични објави

По 13 години брак се разведоа Перо и Ружица Антиќ

Igor

Бизарна исповед на партнерот на Џорџ Мајкл: Кога го најдов мртов, го фотографирав

Еспресо

ТУНА вистинскa секси ЦРВЕНКАПА, но кој е ВОЛКОТ? (ФОТО)

Igor

3 хороскопски знаци кои обожаваат утрински секс! Дали и вие сте меѓу нив?

Igor

Додека смртта не нè раздели или пак не? Браковите на некои познати личности траеле помалку од мамурлакот на свадбата

Еспресо

Принцот Луи прослави прв роденден (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

дванаесет − 4 =

Слични објави

И Камила Кабељо не знае дека раскинале: Кога мислеше да ми кажеш?

Igor

ЖЕНА која го постигнала НЕВОЗМОЖНОТО: Поранешниот и сегашниот сопруг се согласуваат како браќа

Igor

Интересни факти за океаните: Во нив има околу 20 тони злато, но не ве советуваме да одите да го барате!

Еспресо

Меѓу вас нешто не е во ред – Јасни знаци дека вашиот партнер е несреќен!

Igor

Кејт Мидлтон: Мачнините за време на бременоста постојат и во кралското семејство

Еспресо

Оваа жена не старее: Натали ги засени српските манекенки во Нови Сад (ФОТО)

Igor