18:26 - 20 април, 2024

Ознака : џон војт

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Џон Војт „партал“ ја направи ќерка си Џоли за ставовите за Палестина: „Будала, го нарекуваш Израел причина за проблемот?“

Еспресо
Џон Војт застана на страната на израелската армија. 84-годишниот американски актер Џон Војт ја критикуваше својата славна ќерка Анџелина Џоли (48), која го поддржуваше цивилното...