34.8 C
Скопје
18:55 - 22 јули, 2024

„Ова е многу тажно“: Бред Пит контактира само со помалите деца кои ги има со Анџелина Џоли

Бред Пит и Анџелина Џоли се уште се расправаат на суд за заеднички бизнис и старателство над нивните деца. Шесте деца застанаа на страната на нивната мајка за време на долгата расправија.

Холивудскиот актер Бред Пит продолжува да комуницира со само неколку деца од шестемината кои им се заеднички со Џоли, поради неговата расправија со поранешната сопруга.

Еден месец откако 18-годишната ќерка на Џоли и Пит, Шајло, поднесе барање за отстранување на презимето на нејзиниот татко од нејзиното име, извор близок до славното семејство изјави за Пипл дека Бред „практично нема контакт“ со своите возрасни деца, но сепак ги посетува своите помлади деца. .

„Тој практично нема никаков контакт со неговите повозрасни деца. Последниве месеци неговата комуникација со помладите деца е поограничена поради неговиот распоред на снимање“, вели инсајдерот.

Поранешниот сопруг на Анџелина Џоли моментално е во Европа каде го снима својот претстоен филм за Формула 1.

Џоли (48) и Пит (60) имаат шест деца: Медокс (22), Захара (19), Шајло (18), Пакс (20) и близнаците Нокс и Вивиен (15). Близнаците и Шајло се наследници на поранешната двојка, додека останатите беа повоени во исто време.

„Кај Анџелина се децата поголемиот дел од времето, но нивниот договор е тој да ги посетува помалите деца“, додаде инсајдерот за Пипл.

Пит има напнати односи со речиси сите негови наследници. По разводот со Џоли, децата застанаа на страната на нивната мајка, јавно игнорирајќи го својот татко. Поточно, Шајло официјално го напушти презимето на актерот, Вивиен ја претстави драмата на Бродвеј „The Outsiders“ со презимето на нејзината мајка, а Захара, по запишување на факултет, се изјасни дека се презива „Џоли“.

„Самата помисла дека ги загуби своите деца секако не е лесно за Бред. Тој ги сака своите деца и му недостигаат. Тоа е многу тажно”, рекол инсајдерот за Пипл.

 

Слични објави

(Видео) Исплива интимна снимка од Јована Јеремиќ и нејзиниот партнер: Не можат да ги тргнат рацете еден од друг

Еспресо

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо
Се вчитува....