19.8 C
Скопје
02:17 - 16 јули, 2024

(Видео+фото) Николина Пишек во минијатурно бикини: Ги стисна градите, го сними меѓуножјето

Хрватската водителка Николина Пишек (51) често ја интригира јавноста со провокативни изданија, кои често ги споделува на социјалните мрежи.

Николина сега се снимала на плажа во костими за капење и ги покажала своите неверојатни облини и брутално тело.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek)


Имено, водителката се снимала од секој агол, а на мажите им паднаа вилиците кога ја видоа во ова издание.

Минијатурните бикини одлично ја истакнаа нејзината фигура, а во преден план беа нејзините бујни гради.

Да потсетиме, Николина неодамна објави фотографии кои предизвикаа лавина коментари на социјалните мрежи.

Сексапилната водителка покажа дека не ги бричи пазувите, а дали се запоставила себеси при преселбата во новата велелепна куќа или решила да го следи новиот тренд на славните светки дами кои одлучија да не се депилираат, останува да видиме.

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....