Tag : розово

Инспирација и совети

Хајди Клум во разигран пролетен стајлинг: Таа им оддржа лекција на своите помлади колешки! (ФОТО)

Еспресо
Хајди Клум после подолг период ги воодушеви сите со својот стајлинг. Манекенката ни даде одлична идеја за пролетна комбинација во која нема да поминете незабележано....