Ознака : Мина Блажев

Наши Фаци Слајдер Сцена

Млади, згодни, пеат-растураат: Овие македонски пејачки се иднината на нашата естрада! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ако младите се спас за македонската естрада, тогаш не треба да се плашиме. Имаме доста млади пејачки,  за кои веруваме дека допрва ќе „газат“ на...