Стајлинг кој ги отсликува 70-те: АМАЛ КЛУНИ мамеше погледи со овој фустан (ФОТО)

Сопругата на славниот актер ѕвезда во Италија… Погледнете го стајлингот на Амал Клуни.

Амал (41) и Џорџ Клуни беа сликани во Рим каде холивудскиот актер ја промовира новата серија „Catch 22“.

Адвокатката ги мамеше погледите на минувачите во жолт хеклан фустан од модната дизајнерка Алберта Ферети.

Со него искомбинира чизми над колена од кафена превртена кожа кои исто така го носат потписот на оваа модена дизајнерка.

Аутфитот го заокружи со торба со луксузната боја на коњакот и очила.

Што се однсува на фризурата, преубавата Амал се одлучи за лелеава лесно виткана коса, која стана нејзин заштитен знак.

Слични објави

ТУНА навистина има со што да се пофали (ФОТО)

Igor

Еден месец по инфарктот, Балашевиќ пак се шегува на своја сметка: Сега сум СТЕНТ-АП комичар (ФОТО)

Слободен печат

Испливаа досега НЕВИДЕНИ ФОТОГРАФИИ од Меган Маркл: На само 9 години се борела за многу важни работи! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Направи нешто што никој не го очекуваше! Мадона ги изненади и збуни своите обожаватели! (ФОТО)

Igor

4 хороскопски знаци кои никој не може да ги изманипулира

Igor

Меки и сочни: Тулумби без пржење, туку во рерна

Igor

Остави Коментар

три × четири =

Слични објави

Се разведува актерката Кристина Ричи!

Еспресо

Бикот го очекуваат нови деловни можности, а Вагите некој денар плус на сметката

Igor

ФОТО: Бившиот сопруг на Моника Белучи со Тина Кунаки и ќерката од првиот брак уживаа заедно на плажа

Еспресо

Наместо да ги купувате, направете сами здрави интегрални плочки

Igor

Нема турнеја за 2020 година: Откажан концертот на „Пласибо“ во Скопје

Еспресо

Еве како познатите личности се забавуваат во изолација! (ВИДЕО)

Еспресо