13.8 C
Скопје
09:46 - 28 февруари, 2024

Ознака : седумдесетите

ЛајфстајлСцена

Изгледот на Бер Грилс ги зачуди гледачите: Изгледа како порно актер од 70-те (ФОТО)

Igor
Авантуристот Бер Грилс се појави ви шоуто „Good Morning Britain” и ги изненади гледачите со својот нов имиџ. Бер пуштил мустаќи поради кои на социјалните...
Сцена

Стајлинг кој ги отсликува 70-те: АМАЛ КЛУНИ мамеше погледи со овој фустан (ФОТО)

Igor
Сопругата на славниот актер ѕвезда во Италија… Погледнете го стајлингот на Амал Клуни. Амал (41) и Џорџ Клуни беа сликани во Рим каде холивудскиот актер...