11.8 C
Скопје
07:50 - 15 април, 2024

Ознака : зачуди

ЛајфстајлСцена

Изгледот на Бер Грилс ги зачуди гледачите: Изгледа како порно актер од 70-те (ФОТО)

Igor
Авантуристот Бер Грилс се појави ви шоуто „Good Morning Britain” и ги изненади гледачите со својот нов имиџ. Бер пуштил мустаќи поради кои на социјалните...