14.8 C
Скопје
10:59 - 28 февруари, 2024

Ознака : мамеше

Сцена

Стајлинг кој ги отсликува 70-те: АМАЛ КЛУНИ мамеше погледи со овој фустан (ФОТО)

Igor
Сопругата на славниот актер ѕвезда во Италија… Погледнете го стајлингот на Амал Клуни. Амал (41) и Џорџ Клуни беа сликани во Рим каде холивудскиот актер...