14.8 C
Скопје
08:02 - 26 септември, 2023

Пензионерка која мами погледи (ФОТО)

Линдзи Вон, познатата американска скијачка која поради повреда на коленото се пензионираше оваа година, не крие дека морето и одговара повеќе од снегот, на кој оствари неверојатни резултати.

Линдзи моментално се наоѓа на Мајами Бич во друштво на дечкото Пи Кеј Сабана, хокеј играчот на Нешвил.

Она и на 34 години привлекува големо внимание каде и да се појави, особено кога ќе прошета во костим за капење кој го нагласува нејзиното прекрасно градено тело.

Вон долго време важеше за една од најубавите и најсексипилни спортистки на светот.

EPA Sebastien Nogier

Пред две години помина низ непријатна животна ситуација кога нејзините фотографии, на кои беше целосно гола, се појавија на порно сајтовите. Всушност, се работи за цела серија фотографии на кои Линдзи и нејзиниот поранешен дечко – голферот Тајгер Вудс се наоѓаат во разни секси пози.

Слични објави

Јелена Карлеуша ја нападна колешката Пријовиќ и „Ѕвездите на Гранд“: „Тие се треш, а јас одам напред!“

Еспресо

(Видео) Српската пејачка Душица Грабовиќ се лизна додека снимаше спот, за малку ќе завршеше во болница

еспресо

Ветеринарите водат битка да ја спасат повредената и изгладнета лавица пронајдена близу Суботица

еспресо

(Видео) Ѕвездата на Гранд Славица Ангелова ја испеа својата прва песна „Руже и крв“

еспресо

Ашер ќе го води шоуто на полувремето на „Супербол 2024“

Еспресо

(Видео) Бритни Спирс пак танцува на „шипка“: Најпровокативна кореографија до сега

Еспресо
Се вчитува....