Tag : пензионерка

Живот

„Бабо дај да те бакнам…“ – Урнебесно видео со пензионерка во време на коронавирус (ВИДЕО)

Еспресо
На интернет се појави видео во кое едно младо момче и носи овошје на својата баба, а таа од изолација го избрка на свој уникатен...
Живот

Пензионерка (80) јавно го опишува првиот секс со својот 35-годишен дечко: Утредента не можев да се движам! (ВИДЕО)

Еспресо
Британска пензионерка (80) планира да се омажи за својот 35-годишен дечко од Египет, иако таа е 10 години постара од неговата мајка. Ајрис Џонс се...
Лајфстајл Сцена

Пензионерка која мами погледи (ФОТО)

Igor
Линдзи Вон, познатата американска скијачка која поради повреда на коленото се пензионираше оваа година, не крие дека морето и одговара повеќе од снегот, на кој...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian