Ознака : линдзи

Лајфстајл Сцена

Родендеско изненадување за фановите – се сликаше гола (ФОТО)

Igor
Холивудската актерка не престанува да шокира, па сега одлучи да се соблече целосно гола и да се фотографира пред огледало. Таа фотографија ја сводели со...
Лајфстајл Сцена

Пензионерка која мами погледи (ФОТО)

Igor
Линдзи Вон, познатата американска скијачка која поради повреда на коленото се пензионираше оваа година, не крие дека морето и одговара повеќе од снегот, на кој...