Родендеско изненадување за фановите – се сликаше гола (ФОТО)

Холивудската актерка не престанува да шокира, па сега одлучи да се соблече целосно гола и да се фотографира пред огледало. Таа фотографија ја сводели со своите обожаватели на социјалната мрежа Инстаграм.

Таа позираше со прекрстени нозе и раце и ги прекри градите, додека на себе имаше само накит.

Актерката Линдзи Лохан одлучи својот 33 роденден да го прослави на малку поинаков начин, па следбениците на Инстаграм ги почасти со фотографија на која јасно се гледа гола во огледало.

Во описот на фотографијата додаде само емотикони, машнички и торта, а фановите во коментарите и го честитаа роденденот.

https://www.instagram.com/p/BzZe0brh3H4/?utm_source=ig_embed

Со своето заносно тело воодушеви многумина, а комплиментите на нејзиниот изглед не престанаа да се нижат.

Линдзи својата прва улога ја започна уште како бебе во рекламите и филмовите, потоа се проба и во музиката, но се крена наопаку кога таа започна да пие и да се дрогира.

Освен актерските и продуцентски таленти, Линдзи покажа и дека успешно знае да води и ноќен клуб, кој во последните неколку години е нејзин главен извор на приходи.

БОНУС ВИДЕО:

10 ресторани со најубав поглед во светот

Слични објави

Емили Ратајковски потполно гола во својата дневна соба (ФОТО)

Igor

Безбедно, а сепак романтично – Ресторан во Амстердам смисли како да ги заштити своите гости (ФОТО)

Еспресо

Четири хороскопски знаци кои секогаш претеруваат со трошење пари

Igor

Кралицата Елизабета држи дури шест Гинисови рекорди

Еспресо

Деми Мур демонстрираше како се носи најефектното парче облека сезонава

Igor

Ештон Кучер се разголе пред сопругата, а за тоа имаше уренебесна причина (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

7 + дваесет =

Слични објави

РЕПОРТАЖА: Што треба да видите ако патувате за Барселона

Слободен Печат

Бомбетина и во петтата деценија: Тајра Бенкс (45) се соблече во минијатурно бикини, жешкото видео направи хаос на интернет (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Гола и сексипилна: Џеј Ло на „безобразен“ начин го најави својот нов сингл (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Ешли Грем пие кафе додека го дои своето бебе! (ФОТО)

Еспресо

Се бањаа голи во кадата и добија неочекувано друштво (ВИДЕО)

Igor

Паднаа тешки зборови! Камионџијата Дарко Влогс се „закачи“ со раперот Таско! (ВИДЕО)

Igor