34.8 C
Скопје
15:14 - 24 јуни, 2024

Ознака : сара

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Правнуката на Тито се одрече од славното презиме: Еве како изгледа и со што се занимава

Еспресо
Сара Хас, ќерка на режисерката Саша Броз и правнука на Јосип Броз Тито, неодамна го прослави својот 29-ти роденден.   View this post on Instagram...
ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ВИДЕО) Блогерката САРА е ЖРТВА НА СЕКСИЗАМ од страна на ГИНЕКОЛОГ: Го замолив да ме стерилизира, но тој ме одби само затоа што не бев во брак!

М.Р.
Блогерката Сара Џо Баскин неодамна споделила видео на социјалната мрежа „ТикТок“ во кое зборува за своето трауматско искуство со гинеколог по нејзината втора бременост. На...
СветСлајдерСцена

Сара Џесика Паркер и на 55 години мами погледи на плажа (ФОТО)

Еспресо
Таа може да се пофали со совршен изглед и во шестата деценија… Часовите по танцување на кои одела како мало девојче дефинитивно се исплатиле. Сара...
Секојдневие

Кери Бредшо повторно шета на улиците во Њујорк – Сара Џесика Паркер лансираше нова колеција (ФОТО)

Еспресо
Сара Џесика Паркер се уште го живее ликот на Кери Бредшо кој го играше во мегапопуларната серија „Сексот и градот“, што го потврди со својата...
ЛајфстајлСцена

Ѕверката од „Сексот и градот“ на 64 години повторно татко (ФОТО)

Igor
Мажот кој ги освои сите жени ширум светот, актерот Крис Кнот (64) објави убави вести на својот Инстаграм профил. Имено, познатата Ѕверка од „Сексот и...