12.8 C
Скопје
22:01 - 23 април, 2024

Ознака : броз

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Правнуката на Тито се одрече од славното презиме: Еве како изгледа и со што се занимава

Еспресо
Сара Хас, ќерка на режисерката Саша Броз и правнука на Јосип Броз Тито, неодамна го прослави својот 29-ти роденден.   View this post on Instagram...