ЏОРЏИНА РОДРИГЕЗ се појави во свилена „пижама“ и ги ОСВОИ СИТЕ ПОГЛЕДИ (ФОТО)

Џорџина Родригез се појави на ревијата на италијанската дизајнерка Алберта Ферети на миланската Недела на модата и го украде целото внимание.

Убавата девојка на Кристијано Роналдо ја следеше ревијата од првиот ред, а погледите ги привлече со комбинацијата која се состои од свилени пантолони и блуза која изгледа како луксузна пижама.

На лицето имаше минимален мејк-ап, а внимание привлече и нејзиниот огромен дијамантски прстен на нејзината лева рака. Само неколку дена порано.

Роналдо во интервјуто за британската телевизија изјави дека во иднина планира венчавка со Родригез, со која ја има едногодишната ќеркичка Алана Мартина.

Слични објави

СПЕЦИЈАЛИТЕТ ОД ВРАЊЕ: Традиционална пита со три задолжителни состојки (РЕЦЕПТ)

Igor

Џенифер Лопез уште еднаш ја потврди доминацијата со своите гламурозни фустани на црвениот тепих! (ФОТО)

Еспресо

Можат да ви послужат како инспирација: Славните личности ги избраа овие песни за прв танц со партнерот! (ВИДЕО)

Еспресо

Погледнете како изгледаат велигденските јајца на Лила Филиповска! (ФОТО)

Васко Спасоски

БРУК ШИЛДС: Никој не може да заработува од моето име

Igor

Свадба за паметење: Се ожени познатиот хармоникаш Војче Петрушев (ФОТО/ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

5 × 4 =

Слични објави

ПРИНОВА КАЈ ЃОКОВИЌ: Новак и Јелена ќе добијат трето дете?

Igor

Дневен хороскоп 15 октомври 2019, вторник

Igor

Минијатурно бикини, алкохол и жешки пози: Меган Маркл каква што не сте ја виделе досега! (ФОТО)

Еспресо

Војвотката од Кембриџ изневерена и повредена: Кејт Мидлтон доби силна „шлаканица“ од својот најдобар пријател!

Еспресо

Хајди Клум: Костими кои ја направија кралица на Ноќта на вештерките (ФОТО)

Igor

Специјална „Еден на Еден“: Погледнете кои ѕвезди ќе му гостуваат на Жаре (ВИДЕО)

Васко Спасоски