16.8 C
Скопје
15:01 - 27 февруари, 2024

Ознака : ана јовковска

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатНаши ФациСлајдерСцена

АНА ЈОВКОВСКА ИМ СЕ ИЗВИНИ НА ЧИТАТЕЛИТЕ: Чувството е како кога се разведуваш, ама, пак, имаш нов љубовник!

Ј.К.Д
Зад себе има одлична новинарска кариера, се покажа успешна и во пишување книги, но Ана Јовковска, мораше да им се извини на нејзините читатели –...
Ви Препорачуваме

АНА ЈОВКОВСКА: Не „кукумјавкам“, туку го барам ѕвончето со кое ќе свирнам за ПРОМЕНА!

jasmina.kantardzieva
Наша соговорничка во „Женски печат“ е Ана Јовковска, новинарка, колумнистка, авторка, ТВ-водителка, специјалист за односи со јавност и промоција, тренер за комуникациски вештини и личен...