33.8 C
Скопје
16:23 - 24 јуни, 2024

Ознака : идниот

Uncategorized

Таа е најзаслужна за трансформацијата на идниот британски крал (ФОТО)

Слободен печат
Познато е дека претходно принцот Чарлс го етикетираа како досаден лик кој на јавноста не и беше толку омилен, а денес е еден од омилените...