27.8 C
Скопје
10:30 - 13 јуни, 2024

Ознака : јувентус

ЛокумчеСлајдерСцена

Која е италијанската Меган Фокс, која го заведе напаѓачот на Јувентус, Душан Влаховиќ

Еспресо
Според италијанските таблоиди, Страмара е во врска со новиот напаѓач на Јувентус, Душан Влаховиќ. За неа велат дека е италијанската Меган Фокс бидејќи многу личи...
Наши ФациСлајдерСцена

Дејан Кулушевски е вистински џентламен: Додека неговата девојка Елдина слика, тој држи кеси во раце!

Васко Спасоски
Ѕвездата на Јувентус, Македонецот Дејан Кулушевски во последно време е се повеќе активен на социјалните мрежи, каде најчесто објавува фотографии и видеа од теренот, но...
ЛајфстајлСцена

Секси девојката на фудбалерот на Јувентус, искусна и во боречки спортови

Igor
Девојката на еден од најголемите таленти на италијанскиот фудбал, Моизе Кин привлекува големо внимание каде и да се појави како поради својата убавина, така и...
ЛајфстајлСцена

Роналдо и Георгина со фотка после секс!?

Igor
Овој славен пар редовно споделува слики на социјалните мрежи, а овојпат Георгина постави фотка од нив после една „жешка ноќ“. На Инстаграм нејзините гради се...