Роналдо и Георгина со фотка после секс!?

Овој славен пар редовно споделува слики на социјалните мрежи, а овојпат Георгина постави фотка од нив после една „жешка ноќ“.

На Инстаграм нејзините гради се исто така во прв план, а таа воедно нежно го љуби додека Португалецот спие.

View this post on Instagram

Dulces sueños mi lindo ❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Нема сомнение таа целосно го исцрпела во кревет, се дел од коментарите на фановите на социјалните мрежи.

Претходно Кристијано Роналдо и Георгина објавија слики од одморот во Сен Тропе и Грција.

Португалскиот фудбалер почнува со тренинзи за новата натпреварувачка сезона 2019/2020 со екипата на Јувентус.

Слични објави

Рита Ора нема милост: Ги полуде фановите со последните фотографии – позира во проѕирна маичка под која нема ништо! (ФОТО)

Васко Спасоски

Карлеуша шокираше со изјавата: Еве зошто се шири коронавирусот (ФОТО)

Еспресо

Милан Калиниќ кажа виц за Миле Китиќ и сите во студиото „прснаа“ од смеење (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Необична фантазија од вкусови: Медено пилешко со сланина – идеален ручек за викенд!

Igor

Игор Џамбазов и Илина Арсова: Омилениот пар на македонската јавност

Еспресо

Жените родени во овој хороскопски знак не се плашат да го направат првиот чекор!

Igor

Остави Коментар

15 + 5 =

Слични објави

Што по разводот? Четири знаци дека сте подготвени за нова љубов!

Еспресо

ЕМИЛИ РАТАЈКОВСКИ ги возбуди своите фанови (ФОТО)

Igor

Дефинитивно нема посекси пејачка од Милица на српската естрада: Погледнете само како се дотерала за настап! (ФОТО)

Васко Спасоски

ГОДИНИТЕ НЕ Ѝ МОЖАТ НИШТО: Лиз Харли гола во базен (ФОТО)

Igor

Принцот Хари ја оставил Меган сама пред породувањето?

Igor

Ќерката на Ким Бесинџер и Алек Болдвин нападната и ограбена: Ова се тешки времиња и треба да се чуваме едни со други (ФОТО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian