Секси девојката на фудбалерот на Јувентус, искусна и во боречки спортови

Девојката на еден од најголемите таленти на италијанскиот фудбал, Моизе Кин привлекува големо внимание каде и да се појави како поради својата убавина, така и поради талентот за боречки спортови кој ѝ донел две светски титули.

Ниф Брашиа (21) е сопственичка на два шампионски пехари во мај таи и е непоразена во последните 50 борби. Родена е на Тајланд, но се преселила во Италија кога имала 11 години. Со Мојз Кин почнала да се забавува на 19 години, а се запознаеле во ноќен клуб во Милано.

View this post on Instagram

😈

A post shared by 𝐍𝐈𝐅 𝐁𝐑𝐀𝐒𝐂𝐈𝐀👊🏽 (@nifbrascia) on

Поради атрактивниот изглед, како и поради врската со познатиот фудбалер, Ниф ги има сите поволности да стане нова ѕвезда на друштвените мрежи.

View this post on Instagram

Throwback

A post shared by 𝐍𝐈𝐅 𝐁𝐑𝐀𝐒𝐂𝐈𝐀👊🏽 (@nifbrascia) on

https://www.instagram.com/p/B0EW6NChez-/

https://www.instagram.com/p/BynIUm_BKI_/

Слични објави

Мини клуб сендвичиња со путер од кикирики, џем и банана (РЕЦЕПТ)

Igor

Фолкерката Сања Цинцева – Барбика позира во долна облека и мрежести чорапи (ФОТО)

Лесен и посен ручек – Печен зеленчук со просо

Igor

Актерката Нина Деан кажа „Да“: Наскоро ќе се оствари и како мајка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Џон Ленон го мразел најпознатиот хит на „Битлси“ (ВИДЕО)

Еспресо

Се бакнуваа, се тегнеа за уши и што ли уште не: Саша Ковачевиќ на јавно место разменува нежности со девојка му Зорана (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

пет × 1 =

Слични објави

Амбер Роуз бремена со второ дете

Igor

Сопругата на Жељко Јоксимовиќ, Јована открива што ќе прави со 100 евра кои ќе ги добие од државата!

Еспресо

Станија „бомбардира“ на Инстаграм со провокативни фотки (ФОТО)

Васко Спасоски

Сека Алексиќ лута на колегите кои го исмејуваат коронавирусот: Некои работи треба да се сфатат сериозно и одговорно!

Еспресо

Регионот бруи за надарената продавачка на мандарини: Погледнете какви фотографии има Кристина на Инстаграм (ФОТО)

Igor

И ТИТО му бил фан: Кирк Даглас во Југославија прокоцкал 100.000 долари за една ноќ (ВИДЕО)

Еспресо