25.8 C
Скопје
13:53 - 25 мај, 2024

Ознака : тристан томпсон

СветСлајдерСцена

ЈА ИЗНЕВЕРИ ДОДЕКА БЕШЕ ТРУДНА, А СЕГА Ѝ НАПРАВИ БЕБЕ НА ДРУГА ЖЕНА: Клои Кардашијан повторно посрамотена од Тристан Томпсон

Еспресо
Тристан Томпсон е играч на Сакраменто Кингс и долгогодишен партнер на ријалити-ѕвездата Клои Кардашијан од ултрапознатото семејство Кардашијан. Врската помеѓу него и Клои е документирана...