14.8 C
Скопје
07:38 - 26 септември, 2023

Скандали и отказ: Два хороскопски знаци се на чекор од фатална грешка

Астролозите во соработка со таролозите предупредија дека новата недела ќе им донесе проблеми на претставниците на два знака на Зодијакот.

Тие ризикуваат да направат фатална грешка која ќе доведе до скандали и може да влијае на нивната кариера.

Кој треба да ги смири нервите и да не влезе во скандал, прочитајте во продолжение.

Овен

Тарот картите му прогнозираат на Овенот бројни искушенија кои можат да завршат со скандал. Ќе се обидете да измамите некого но ќе бидете фатени. Се тоа може да заврши лошо за вашата кариера, а можно е и добиете и отказ.

Треба да ги отфрлите сите обиди за ткаење интриги. Не треба да лажете и да ги извртувате работите особено на работното место, зашто вашите планови сепак ќе бидат откриени, особено ако се обидете да ги измамите претпоставените. Сè ова може да доведе до гласен скандал и болен удар врз вашата самодоверба.

Вага

Вагите, според астролозите и таролозите, ризикуваат да бидат на работ на отказ. Сè затоа што одлучивте да се расправате и да се докажете дека сте во право без да ги сослушате аргументите. Внимавајте, и трезвено проценете ја ситуацијата.

Ако мислите дека сите околу вас грешат, не се обидувајте да промените ништо. Можеби вие сте проблемот, но секогаш е тешко да признаете дека грешите! Одморете се малку смирете ги нервите, и „проветрите“ ги мислите, дури тогаш ќе ги донесете вистинските заклучоци.

Нож во грб: Два хороскопски знаци наскоро длабоко ќе се разочараат во љубовта

Слични објави

Јелена Карлеуша ја нападна колешката Пријовиќ и „Ѕвездите на Гранд“: „Тие се треш, а јас одам напред!“

Еспресо

Астро прогноза за вторник, 26 септември

Еспресо

Европската комисија донесе забрана – американската Букинг и шведската е-Травели не може да се спојат, ќе рипнат цените во хотелите

еспресо

(Видео) Српската пејачка Душица Грабовиќ се лизна додека снимаше спот, за малку ќе завршеше во болница

еспресо

Ветеринарите водат битка да ја спасат повредената и изгладнета лавица пронајдена близу Суботица

еспресо

(Видео) Ѕвездата на Гранд Славица Ангелова ја испеа својата прва песна „Руже и крв“

еспресо
Се вчитува....