16.8 C
Скопје
14:53 - 27 февруари, 2024

Ознака : Андријана петрушовска

Наши ФациСцена

(ВИДЕО) Интимнити делови ги покри со бела самолеплива трака: Без ниту едно парче облека на неа, но со моќен глас Андријана повторно го освои жирито на „Ѕвездите на Гранд“

М. Р.
Андријана Петрушовска доминираше во „Ѕвездите на Гранд“: Атрактивната Македонка влезе во полуфинале, а со својот избор на стајлинг ги остави жирито и публиката во неверување....
ЛокумчеНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) Светски стајлинг? Македонската претставничка на „Ѕвездите на Гранд“ без градник и долна облека

Еспресо
Учесниците на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ често знаат да играат на картата на провокација кога се во прашање нивните сценски костими и често се...