24.8 C
Скопје
09:05 - 24 јуни, 2024

Ознака : џулиен мур

СветСлајдерСцена

Џулиен Мур: Не верувам во Бог, верувам во добра психотерапија

Еспресо
Познатата американска глумица досега ги освои сите награди што можат да се освојат. Лесно поминува од улога во улога, а и на црвениот тепих секогаш...