22.8 C
Скопје
17:52 - 30 мај, 2024

Ознака : Сем Асгари

СветСлајдерСцена

(Видео) Сем Асгари ја „откачи“ Бритни Спирс и од Инстаграм: Таа му возврати со секси танц

Еспресо
29-годишниот иранско-американски актер и фитнес тренер Сем Асгари престана да ја „следи“ Бритни Спирс на Инстаграм откако тој поднесе барање за развод на почетокот на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Бритни Спирс уверена: Сем Асгари соработувал со татко ѝ, му откривал детали од нејзиниот живот

Еспресо
Бритни Спирс верува дека Сем Асгари „тајно соработувал“ со нејзиниот татко и му давал информации кои му помогнале на Џејми Спирс да ја задржи пејачката...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Сем Асгари веќе одлучи што ќе прави по разводот со Бритни Спирс

Еспресо
Фитнес инструкторот од Иран Сем Асгари, попознат како (сега веќе поранешен) сопруг на американската поп пејачка Бритни Спирс, кој на 16 август поднесе барање за...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Бритни Спирс му плаќа стан на Сем Асгари 10.000 долари месечно: „Љубезна е, за да не ѝ ги открие приватните детали“

Еспресо
Сем Асгари, кој неодамна поднесе барање за развод од пејачката Бритни Спирс по 14 месеци брак и шест години врска, одлучи целосно да ги искористи...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Екс сопругот на Бритни Спирс носи перика за да се скрие од папараците: „Помогнете ми!“

Еспресо
Поранешниот сопруг на Бритни Спирс, Сем Асгари побарал помош при изборот на маска со цел да се сокрие од папараците. Сем Асгари ги замоли фановите...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Сопругот на Бритни Спирс обвинет за сексуално вознемирување: „Одбив да водам љубов со него под туш во теретана“

Еспресо
Блогерката Ешли Френке го обвини сопругот Бритни Спирс за сексуално вознемирување. Американската блогерка Ешли Френке изјави дека фитнес тренерот ја малтретирал на спортски тренинг, а...
СветСлајдерСцена

(Фото) Сопругот на Бритни Спирс одговори на гласините за развод: Бурмата ја баравте?

Еспресо
Пред неколку дена медиумите објавија дека Бритни Спирс и Сем Асгари се на работ на развод. Факт е дека девет месеци по венчавката, сопружниците ги...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

(ВИДЕО) Денес се мажи Бритни Спирс: Кој ќе ја „одведе“ пејачката до олтарот?

М. Р.
Бритни Спирс е подготвена да стапне на лудиот камен и да се омажи за својот вереник Сем Асгари на интимна церемонија која наводно ќе се...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) „ИМАЛ 130 КИЛОГРАМИ И ЈАДЕЛ БРЗА ХРАНА“: Фит момчето на Бритни Спирс има проблем со вишок килограми

М.Р.
Сем Асгари и е познат на јавноста од 2016 година, кога се дозна дека е во врска со Бритни Спирс , а згодниот тренер некогаш...