17.8 C
Скопје
05:54 - 24 септември, 2023

(Видео) Сем Асгари ја „откачи“ Бритни Спирс и од Инстаграм: Таа му возврати со секси танц

29-годишниот иранско-американски актер и фитнес тренер Сем Асгари престана да ја „следи“ Бритни Спирс на Инстаграм откако тој поднесе барање за развод на почетокот на август 2023 година по 14 месеци брак.

По објавувањето на веста за нивното раскинување имаше голем број на непријатни обвинувања меѓу поранешните партнери, а Сем особено ја обвини Бритни за изневерување.

Пејачката пак, очигледно, не беше изненадена од овој потег на Сем како и од развојот на настаните, па објави во меѓувреме уште едно видео со секси танц на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria River Red (@britneyspears)

Слични објави

Нема договор, штрајкот во Холивуд продолжува, сценаристите ја напуштаат работата

еспресо

Марина Абрамовиќ доби покана од Зеленски да биде амбасадор на Украина

еспресо

(Фото) Бела Хадид уникатна во новата кампања на „Марк Џејкобс“, позира гола и без коса

еспресо

(Фото) Хедер Локлир, беше секс симбол на Холивуд, а сега го крие лицето од папараците

еспресо

(Фото) Сверина во друштво на мажот со кој ја поврзуваа

Еспресо

Астро прогноза за сабота, 23 септември

Еспресо
Се вчитува....