18.8 C
Скопје
22:33 - 19 мај, 2024

Ознака : магаззин

СветСлајдерСцена

(ФОТО) „ИМАЛ 130 КИЛОГРАМИ И ЈАДЕЛ БРЗА ХРАНА“: Фит момчето на Бритни Спирс има проблем со вишок килограми

М.Р.
Сем Асгари и е познат на јавноста од 2016 година, кога се дозна дека е во врска со Бритни Спирс , а згодниот тренер некогаш...
БалканВи препорачуваме на СПЕспресоСлајдерСцена

ОТКАКО ПЕЈАЧОТ БЕШЕ ИТНО ХОСПИТАЛИЗИРАН СЕ ОГЛАСИ НЕГОВАТА ЌЕРКА: Не е коронавирус, Мишо Ковач има друг здравствен проблем

М.Р.
Мишо Ковач моментално се наоѓа на Одделот за белодробни заболувања во Клиничкиот болнички центар Сплит, каде што беше примен пред неколку дена поради респираторни проблеми. Иако...