18.8 C
Скопје
20:58 - 15 април, 2024

Ознака : џастин тријед

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Добитничката на „Златната палма“ во Кан ја заборави наградата: Погледнете ја реакцијата на холивудската легенда Џејн Фонда

Еспресо
Доделувањето на „Златната палма“ на овогодинешниот филмски фестивал во Кан, победничката Џастин Триjет вечно ќе ја памети исто како и водителката, холивудската актерка Џејн Фонда,...