Ознака : Кански фестивал

Лајфстајл Сцена

УПС, ѝ испаднаа ГРАДИТЕ: Фустанот на манекенката два броја поголем? (ФОТО)

Igor
Црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Кан е место на гламур, но и пехови на поедини ѕвезди, а оваа година „настрада“ бразилската манекенка Фернанда Лиз....
Сцена

Кански фестивал: Каде што е црвениот тепих, таму се и најубавите тоалети (ВИДЕО)

Igor
Актерите Шарлот Гензбур и Хавиер Бардем го отворија 72. Меѓународен фестивал во Кан. Погледнете ги луксузните тоалети во кои познатите ѕвезди продефилираа на црвениот тепих....