17.8 C
Скопје
04:59 - 20 мај, 2024

Ознака : украинка

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ВИДЕО) Украинка се обидела да го прошверцува сопругот надвор од државата во кутија за играчки

Еспресо
Возрасните мажи од Украина не смеат да ја напуштат земјата, но еден 37-годишен маж се сокрил во кутија за играчки во автомобилот и се обидел...