УПС, ѝ испаднаа ГРАДИТЕ: Фустанот на манекенката два броја поголем? (ФОТО)

Црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Кан е место на гламур, но и пехови на поедини ѕвезди, а оваа година „настрада“ бразилската манекенка Фернанда Лиз.

Таа на црвениот тепих прошета пред премиерата на филмот „Oh Mercy“, а за оваа прилика избра ефектен жолт фустан.

Но изгледа дека фустанот ѝ беше барем два броја поголем, па во текот на одењето Фернанда морала да го придржува, а во еден момент едноставно ѝ се спуштил.

Profimedia

Фернанда на ова само се насмевнала, а папараците едвај дочекале да ја насликаат нејзината прошетка по црвениот тепих.

Слични објави

Санса Старк од „Игра на тронови“ е бремена: Среќни сме што ќе станеме родители!

Еспресо

Цеца Ражнатовиќ ѝ упати нежни зборови на својата снаа и се заблагодари: Прекрасно мое девојче! (ФОТО)

Еспресо

ДАМИ, ОБРНЕТЕ ВНИМАНИЕ: Опасно е да ставате парфем на овој дел од телото!

Igor

Некогаш НАЈПЛАТЕН МОДЕЛ, а сега непрепознатлива и со целулит (ФОТО)

Igor

Брајан Адамс го шокираше светот : Поради алчните гадови кои јадат лилјаци сè е на чеќање

Еспресо

1ТВ слави една година постоење со хуманитарна донација наместо огномети

Igor

Остави Коментар

16 − девет =

Слични објави

Кога ќе ја снема темнината и ќе остане само чиста мелодија: Топ 10 најдобри акустични хард рок песни! (ВИДЕО)

Еспресо

По СТРИПТИЗОТ, пејачката го покажа и својот цврст задник во ТАНГА БИКИНИ

Igor

Прв Велигден без тато Коби, да плачете од милина и тага поради овие сцени во домот на семејството Брајант (ВИДЕО)

Еспресо

За жените со светол тен: Како да нанесете бронзер?

Igor

Била во војска, а има и свој празник: Седум работи кои не ги знаете за Ријана (ФОТО)

Igor

Прилика која не се пропушта: ЏОРЏ и АМАЛ ги канат фановите во својата СЕМЕЈНА ВИЛА – еве како до нивниот дом!

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian