19.8 C
Скопје
21:41 - 14 јуни, 2024

Ознака : карен мекдугал

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Која е Карен Мекдугал, уште една потплатена убавица да молчи за врската со Трамп: Ѝ се извини на Меланија, „жал ми е за тоа што го направив“

Еспресо
Покрај порно ѕвездата Сторми Даниелс, уште една жена била платена од поранешниот американски претседател Доналд Трамп да ѝ го купи молкот. Обвинителот уште на почетокот...