24.8 C
Скопје
15:36 - 28 мај, 2024

(Фото) Меланија Трамп се дотера за роденденот на Доналд: Прекрасна во „Гучи“ фустан од 3.200 долари

Поранешната прва дама на САД, Меланија Трамп, беше забележана од папараците кога ја напуштила Трамп кулата во Њујорк, пренесува Page Six, споделувајќи фотографии од Меланија.

Сопругата на 45-от претседател на САД, ја напушти зградата на нејзиниот сопруг Доналд Трамп во фустан налик на бела кошула од 3.200 долари од италијанската одна куќа Гучи. Поранешната прва дама на Америка го комплетираше изгледот со скапа бела чанта од Хермес и впечатливи очила за сонце.

Меланија беше придружувана од нејзиниот син, 17-годишниот Барон Трамп.

Според упатените, мајката и синот оделе во Њу Џерси за да се приклучат на прославата на 77-от роденден на Доналд Трамп. Инсајдерот за Пејџ сикс истакна дека оваа година прославата ќе биде поскромна.

„Не се планира голема забава. „Доналд Трамп е познат по тоа што го мрази својот роденден и никогаш не го слави во големи размери“, појасни изворот.

Слични објави

(Видео) Исплива снимка од средбата на Северина и Јелена Карлеуша: ЈК ја изигнорирала, ова никогаш нема да ѝ го прости!

Еспресо

„Нова тура, нова авантура“: Никола Роквиќ откри што прави по враќањето од Егина

Еспресо

(Фото) Дарко Лазиќ чека трето дете! Се појави фотографија, пејачот го гали трудничкиот стомак на сопругата

Еспресо

(Фото) Принцезата Шарлин од Монако конечно насмеана, Алберт ѝ плаќа: Ги покажа децата

еспресо

Лепа Лукиќ напиша тестамент: Еве кому го остава богатството, но под еден услов

еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша во јавност, го спомна и Душко: Погледнете како изгледа среде разводната треска 

еспресо
Се вчитува....