2.8 C
Скопје
04:10 - 19 април, 2024

Ознака : посреќна

СветСлајдерСцена

ФОТО: Велат дека никогаш не ја виделе посреќна – Меланија со нетрпение чека да замине од Белата куќа

Еспресо
За разлика од својот сопруг Доналд, коj не може да ја прежали загубата на претседателските избори во Америка, изгледа дека Меланија не ја дели истата...