25.8 C
Скопје
10:03 - 24 јуни, 2024

Ознака : јадранско море

ЛајфстајлСекојдневие

„Колку е валкан вашиот ум“: Фотографии од Хрватска го привлекоа вниманието на светската јавност

И. Т.
Фотографии направени во Хрватска се појавија на „9GAG“ и привлекоа големо внимание на корисниците ширум светот. „Проверете колку е валкан вашиот ум“, пишува во описот...
ЛајфстајлСцена

БЕКАМОВИ ВО ЦРНА ГОРА: Дејвид не ја испушта раката на разголената Викторија (ФОТО)

Igor
Викторија и Дејвид Бекам заедно со четирите деца се на одмор во Црна Гора, каде максимално уживаат во многубројните активности. Тие крстареле со јахта по...
ЛајфстајлСцена

ДЕЈВИД И ВИКТОРИЈА РАЗГОЛЕНИ НА ЈАХТА: А, потоа тој ги спушти боксерките (ФОТО)

Igor
Дејвид и Викторија Бекам и понатаму се забавуваат на јадранското крајбрежје, не криејќи ништо од будното око на папараците. Овојпат, тие разменуваа нежности на палубата...
ЛајфстајлСцена

ЏЕСИКА АЛБА НА ЈАДРАН: Еве кое место засекогаш ќе ѝ остане во срцето

Igor
Џесика Алба е на службено патување во Хрватска, за промовирање на серијата „L.A.’s Finest“, но и покрај тоа не можела да одолее на убавините кои...