БЕКАМОВИ ВО ЦРНА ГОРА: Дејвид не ја испушта раката на разголената Викторија (ФОТО)

Викторија и Дејвид Бекам заедно со четирите деца се на одмор во Црна Гора, каде максимално уживаат во многубројните активности.

Тие крстареле со јахта по Јадранското Море, а децата Бруклин, Круз, Ромео и Харпер Севен биле воодушевени од убавините.

Викторија носела краток џинс-шорц, а нејзиниот сопруг не ја испуштал од раце и постојано ја прегрнувал и бакнувал.

викторија дејвид
Принтскрин
викторија бекам
Принтскрин
деца бекам
Принтскрин

Слични објави

Тамара ги освои симпатиите на Бој Џорџ

Igor

ИСПОЛНЕТА ДАМНЕШНА ЖЕЛБА: Меган Маркл и „на хартија“ е принцеза

Igor

Славната холивудска дива повторно помина ноќ зад решетки (ФОТО)

Igor

Време е за роконерол: „Електрични оргазам“ со концерт во Скопје!

Васко Спасоски

Погледнете која македонска пејачка си ја бојадиса косата како Зорица Брунцлик (ФОТО)

Васко Спасоски

Облечете го џемперчето од баба за да изгледате секси! Погледнете како да го направите тоа! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

единаесет − 10 =

Слични објави

ИЗНЕНАДУВАЊЕ: Групата „АБА“ се враќа на сцената, Бени Андерсон најави нов албум за оваа година! (ВИДЕО)

Еспресо

БИГ МАМА во прегратка на познат ТУРСКИ АКТЕР (ФОТО)

Igor

Наталија заработува 300 илјади евра со својот задник – „Јас ги инспирирам луѓето“ (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Едноставен трик за подобар изглед на трепките

Igor

СЕКОГАШ ИЗГЛЕДАЈТЕ МОДЕРНО: Како да ги комбинирате боите на облеката?

Igor

Топ­чи­ња со си­рење

Igor