ЏЕСИКА АЛБА НА ЈАДРАН: Еве кое место засекогаш ќе ѝ остане во срцето

Џесика Алба е на службено патување во Хрватска, за промовирање на серијата „L.A.’s Finest“, но и покрај тоа не можела да одолее на убавините кои оваа држава ги нуди.

Таа ја искористила приликата за и туристички да ја доживее Хрватска. Во слободното време, заедно со колешката Габриел Јунион, шетала низ Дубровник и се запознавала со туристичките атракции што овој град ги има.

За своите следбеници на Инстаграм таа изјавила дека Јадранското Море е прекрасно и неверојатно, но и дека ѝ се допаѓа храната, покажувајќи им дека навистина ужива во својот престој во Хрватска.

Слични објави

Емили Ратајковски објави досега невидена фотографија и упати јасна порака (ФОТО)

Васко Спасоски

САРА ЏО ВО СВЕТСКИ ФАЗОН! Од глава до пети во чекор со најновите трендови

Igor

Сопругата на фудбалерот Лука Јовиќ, Софија објави слика како го дои нивниот наследник! (ФОТО)

Васко Спасоски

Станија „бомбардира“ на Инстаграм со провокативни фотки (ФОТО)

Васко Спасоски

Ова мало куче вреска додека ја гледа омилената серија (ВИДЕО)

Еспресо

Поранешната жена на Елтон Џон му поднесе тужба 32 години по разводот: Тој денес има маж и две деца

Еспресо

Остави Коментар

пет × 4 =

Слични објави

Се обесија близнаци кои учествуваа во познато „ријалити“: Во шумата било пронајдено и проштално писмо (ФОТО)

Васко Спасоски

Нов имиџ на Маја Беровиќ: Фановите и порачаа дека никогаш подобро не изгледала (ФОТО)

Igor

Во пресрет на оскаровската ноќ, Македонија навива за „Медена земја”

Еспресо

СЕКС, ДРОГА И ТУРНЕИ: Славниот пејач откри малку познати детали од неговиот живот

Igor

НАТАША ОБЈАВИ СРЕЌНА ВЕСТ: Доби честитки и од познати и од непознати

Igor

Како да го забрзате растот на косата?

Igor