18.8 C
Скопје
06:32 - 13 јуни, 2024

Ознака : цетина

ЛајфстајлСекојдневие

„Колку е валкан вашиот ум“: Фотографии од Хрватска го привлекоа вниманието на светската јавност

И. Т.
Фотографии направени во Хрватска се појавија на „9GAG“ и привлекоа големо внимание на корисниците ширум светот. „Проверете колку е валкан вашиот ум“, пишува во описот...