Tag : брук шилдс

Сцена

Брук Шилдс со беспрекорен стајлинг: Ако сакате да оставите добар впечаток, облечете се како неа

Igor
Брук Шилдс ги засени сите кога пред неколку дена се појави на отворање на еден бутик. Иако годинава наполни 54 години, таа изгледа феноменално. Нејзината...
Лајфстајл Сцена

БРУК ШИЛДС: Никој не може да заработува од моето име

Igor
Актерката Брук Шилдс (53) е позната по густите веѓи и ја тужи познатата шминкерка Шарлот Тилбури (46) токму поради нив. Шминкерката едно моливче за веѓи...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian