11.8 C
Скопје
22:22 - 26 февруари, 2024

Ознака : брук шилдс

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Убавата ќерка на Брук Шилдс во фустан кој го носеше мајка ѝ пред 22 години 

Еспресо
По сето ова време, фустанот е сè уште актуелен и совршено се вклопува на телото на најмладата ќерка на актерката. Гриер Хенчи (17) носеше фустан...
СветСлајдерСцена

Брук Шилдс откри дека ја изгубила невиноста од ѕвездата на „Супермен“: „Гола истрчав од собата и само плачев“

Еспресо
Актерката Брук Шилдс, позната по улогата во филмот „Сина лагуна“, раскажа како ја изгубила невиноста со ѕвездата на „Супермен“ Дин Кејн кога имала 22 години....
СветСлајдерСценаЧудесни жени

Брук Шилдс отворено за нејзиното искуство со силување: „Си реков само преживеј и оди си одовде…“

Еспресо
Брук Шилдс, во документарниот филм Pretty Baby (“Pretty Baby”), кој беше премиерно прикажан на филмскиот фестивал Санденс, зборуваше за тоа како била силувана набргу откако...
СветСлајдерСцена

(Фото) Брук Шилдс (57) позира во долна облека на брендот на Ким Кардашијан

Еспресо
Американската актерка Брук Шилдс стана заштитно лице на рекламната кампања за брендот за долна облека Скимс.  57-годишната Брук Шилдс претстави нови модели на долна облека...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ФОТО) ЕВЕ ЈА ЌЕРКАТА НА БРУК ШИЛДС: Убавица како мама, позираат заедно

Еспресо
Брук Шилдс ја искажува љубовта кон нејзината ќерка во кампањата снимена за Денот на мајката на модната марка Victoria’s Secret. Славната глумица и убавица Брук...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) НЕСОВРШЕНА, НО СЕКСИ НА 56 ГОДИНИ – БРУК ШИЛДС ПОЗИРА ТОПЛЕС: Без фотошоп, „важно е да видите дека ОВА е моето тело!“

Еспресо
Актерката побарала да не се ретушираат фотографиите, упатувајќи порака „Важно е за тебе да видиш дека ова е моето тело“.   View this post on...
Сцена

Брук Шилдс со беспрекорен стајлинг: Ако сакате да оставите добар впечаток, облечете се како неа

Igor
Брук Шилдс ги засени сите кога пред неколку дена се појави на отворање на еден бутик. Иако годинава наполни 54 години, таа изгледа феноменално. Нејзината...
ЛајфстајлСцена

БРУК ШИЛДС: Никој не може да заработува од моето име

Igor
Актерката Брук Шилдс (53) е позната по густите веѓи и ја тужи познатата шминкерка Шарлот Тилбури (46) токму поради нив. Шминкерката едно моливче за веѓи...