03:54 - 23 јуни, 2024

Ознака : Џесика Палашоска

ЛајфстајлСцена

Пејачката Џесика гледа во зајдисонце, а вие ќе гледате малку подолу на оваа фотографија (ФОТО)

Igor
Фолк-пејачката Џесика Палашоска веќе неколку дена како е на турнеја во далечната Австралија, но таа покрај работата, времето го користи и да ужива во благодетите...