14.8 C
Скопје
11:02 - 28 февруари, 2024

Ознака : хороскопски знаци

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за среда, 14 февруари: За Вагите бумеранг, за Раковите убави промени

Еспресо
Овен Искористете го протокот на енергија за да ги постигнете вашите цели. Судбината ќе ви биде наклонета, па може да ви даде нови можности за...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за вторник, 13 февруари: Промени за Водолијата, нови предизвици за Биковите

Еспресо
Овен Не правете преголеми планови бидејќи може да се уништат. Немојте да мислите дека причината е во другите, бидејќи таа е во вас. Ќе мора...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Бела низа денови: Три хороскопски знаци ќе ги исполнат своите соништа оваа недела

Еспресо
Астролозите именуваа три хороскопски знаци кои ќе имаат голема среќа оваа недела. Ова ќе биде поволен период за нив да ги постигнат своите цели и...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Хороскопскиот знак открива што сте биле во минатиот живот: Астрологијата ја знае тајната на вашето раѓање

Еспресо
Д-р Брајан Вајс, хипнотерапевт и психијатар, верува дека учењето на лекциите од животот може да биде лесно ако верувате во реинкарнација, а со тоа и...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Животот на два хороскопски знаци драстично ќе се подобри: Ги чека подарок од Универзумот

Еспресо
Астролозите именуваа два хороскопски знаци кои ќе ја најдат вистинската среќа овој месец. Ги чека успех во личниот живот. Можно е многу наскоро да застанат...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за понеделник, 12 февруари: За Стрелците љубовен триаголник, за Лавовите конкуренција

Еспресо
Овен Овните ќе имаат идеја како да ги решат сите свои проблеми со еден удар. Немојте само да избрзувате и да го спроведете веднаш планот....
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за недела, 11 февруари: За Близнаците пречки, за Биковите избор

Еспресо
Овен Денес ќе успеете во тоа што го сакате ако експериментирате. Многу често се плашите да отидете во непознатото, но надминее се себеси. Размислувајте на...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (12 до 18 февруари): Одлични вести за Овенот, важен проект за Девицата, љубов за Водолијата…

Еспресо
ОВЕН: ОДЛИЧНИ ВЕСТИ! Драг Овен, оваа недела ви следуваат одлични вести! Почнувајќи од сабота, планетата Венера конечно повторно ќе се активира во ваша корист: љубовните...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за сабота, 10 февруари: Привлечност за Лавовите, забава за Вагите

Еспресо
Овен Овенот треба да посвети посебно внимание на својата емоционална состојба. Ако нешто не ви оди, тоа не значи дека треба да ја закопате главата...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за петок, 9 февруари: Нови партнери за Овните, голем успех за Јарците

Еспресо
Овен Судбината ќе ви фрли нови предизвици. Имајте трпение и сила да ги надминете со гордост. Не се откажувајте затоа што тогаш ќе изгубите. Преземете...